Blog

Paznokcie ślubne. Jak dobrać manicure ślubny?

Dzień ślubu, to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. W tym szczególnym momencie, każda z nas chce wyglądać idealnie. Wybieramy wymarzone suknie, buty oraz biżuterię, szukamy atrakcji dla gości. Zastanawiamy się jak przystroić sale, kościół, jaka fryzura będzie dla nas najlepiej korzystna i jaki makijaż podkreśli naszą urodę. Kolejnym punktem „gorączki przygotowań” są paznokcie ślubne. Zadajemy sobie pytania: jakie są trendy ślubnego manicure? Jaka stylizacja będzie pasować najlepiej do sukienki? Jaki wybrać kształt? Sprawdzamy specjalnie dla Was!

Czytaj dalej Paznokcie ślubne. Jak dobrać manicure ślubny?

Modne paznokcie na jesień zima 2018/2019. Mamy to!

Zmiana sezonu za każdym razem ma swoje odzwierciedlenie w modzie oraz kosmetyce. Jak co pół roku ponownie, sprawdzamy jak będą się kształtować modne paznokcie na jesień i zimę 2018/2019. Kolorem roku jest Ultra Violet, i to prawdopodobnie pod jego wpływem tacy producenci jak Indigo i Semilac układają swoje palety. Nie inaczej jest tym razem.

Modne paznokcie na jesień / zima – jakie trendy?

W tym roku będzie wielki powrót pewnych trendów modowych, które pojawiały się parę lat temu. Jednym z nich będzie zwierzęcy print, np. panterka, zarówno w klasycznej kolorystyce jak i w bardziej fantazyjnych aranżacjach kolorystycznych. Pojawi się też skóra węża oraz paski zebry. Taki zwierzęcy look widoczny to był na wybiegu u Victorii Beckham.

Czytaj dalej Modne paznokcie na jesień zima 2018/2019. Mamy to!

Wzorki na paznokcie – Step by step: Papa Smerf (VIDEO)

Witajcie! Oddajemy w Wasze ręce (i Wasze oczy 😀 ) pierwszy odcinek z serii Step by Step (w skrócie SBS) w których pokażemy jak powstają w naszym studio wzorki na paznokcie – zobacz na filmie jak w ciągu 1 minuty (sic!) powstaje całe zdobienie. Na początek zaczynamy serią: ZNANE POSTACIE Z BAJEK. Czytaj dalej Wzorki na paznokcie – Step by step: Papa Smerf (VIDEO)

Lakiery hybrydowe wiosna-lato 2018. Sprawdzamy trendy!

Na zewnątrz pogoda na zmianę – mróz (-15oC) lub ciepły front (+16oC). My już czujemy wiosnę – tak samo czołowi producenci którzy dostarczają nam najwyższej jakości lakiery hybrydowe – Semilac i Indigo. Specjalnie dla Was sprawdzamy trendy na sezon wiosna-lato 2018.

Ultra Violet – kolor roku 2018 – co to jest?

Jak co roku amerykańska firma Pantone z branży poligraficznej przedstawia tzw kolor roku który ma być może być wyznacznikiem dla wszelkiej maści  architektów, grafików, projektantów mody czy firm które produkują lakiery hybrydowe. Wybór ten nie jest przypadkowy, ale podparty odpowiednimi badaniami rynku oraz szeroko zakrojonymi konsultacjami. Propozycje koloru roku mogą wydawać się z początku kontrowersyjne – w roku 2017 Pantone wskazała Greenery – ale ostatecznie stają się samospełniającą się przepowiednią. Sprawdźmy zatem, jakie kolory lakierów hybrydowych będą modne w sezonie wiosna-lato 2018. Czytaj dalej Lakiery hybrydowe wiosna-lato 2018. Sprawdzamy trendy!