Henna Brwi, Regulacja Brwi Wrocław

henna brwi wroclawHenna brwi i regulacja brwi pozwala na odpowiednie wymodelowanie wizualnej oprawy oka. Odpowiednio dobrana do kształtu twarzy, nadaje jej lepszy wyraz oraz poprawia mimikę. Dzięki hennie, brwi są wyraźniejsze i utrzymują charakter bez codziennego podkreślania ich żelami do brwi, kredkami czy też cieniami.

Efekt utrzymuje się przez około 3 tygodnie i po tym okresie zabieg należy powtórzyć. Hennę można także zastosować na rzęsach aby podkreślić je, bez używania tuszu. Najpopularniejsze kolory stylizacji to czarny i brązowy.

W gamie technik wykonania można wyróżnić hennę żelową która idealnie zabarwi same włoski lub hennę proszkową która częściowo zabarwi skórę i sprawdzi się w przypadku uzupełniania ubytków. Henna w porównaniu do makijażu permanentnego jest bardzo prosta w modyfikacji, wiec w przypadku chęci zmiany odcienia lub koloru taka możliwość zawsze istnieje.

Henna Brwi w Studio Women Wrocław

Codzienne interakcje z innymi ludźmi inicjowane są za pomocą kontaktu wzrokowego, a jak powszechnie wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Automatycznie to oczy oraz odpowiedni kontur brwi staje się wizytówką kobiety.

Każda kobieta powinna być świadoma, że dzięki dobrze dobranemu kształtu i kolorze brwi jej twarz może wyglądać na wypoczętą – w Studio Women znamy się na tym najlepiej. Regulację zaczynamy od wyznaczenia zarysu brwi. Początek brwi wyznacza nam linia przechodząca przez kącik ust i wewnętrzny kącik oka, przedłużona do momentu przecięcia się z brwią. Natomiast najwyższy punkt naszego łuku brwiowego powinien znajdować się na ⅔ długości naszych brwi. Koniec naszych brwi wyznacza nam linia poprowadzona od kącika ust do zewnętrznego kącika oka, przedłużona do brwi.

Po wyznaczeniu zarysu brwi wykonywana jest ich regulacja za pomocą pęsety. Prawidłowe wykonanie depilacji wymaga delikatnego naciągnięcia skóry co spowoduje zmniejszenie dyskomfortu podczas tego zabiegu. Tuż przed aplikacją henny, okolice brwi muszą być dokładnie oczyszczone ze wszelkich kosmetyków (kremy i makijaż). Na tak przygotowaną skórę nakładana jest henna zgodnie z kierunkiem włosków. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać (to zostanie potwierdzone w krótkiej rozmowie przed zabiegiem) należy odczekać od 2 do 10 minut. Po upływie tego czasu hennę zmywa się zwykłą wodą.

Dla utrzymania efektu zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś – tel. 604 708 353

Zabiegi Uzupełniające

Skompletuj wizytówkę nowoczesnej kobiety wykonując idealne paznokcie podczas zabiegu: manicure hybrydowy. Dobierz także odpowiednie zdobienia paznokci w których się specjalizujemy.

Jeśli tak samo jak o dłonie dbasz o swoje stopy, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą na pedicure.