Praca

Studio Women poszukuje!

Młodsza stylistka paznokci

W związku z dynamicznym rozwojem, salon stylizacji paznokci Studio Women poszukuje osoby na stanowisko: Młodsza stylistka paznokci:

Obowiązki:

  • przeprowadzanie zabiegów manicure oraz pedicure
  • profesjonalna obsługa klienta

Oferujemy:

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • możliwość nauki i doszkolenia
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • bardzo elastyczne godziny pracy
  • aktywny udział w rozwoju salonu
  • dostęp do elektronicznego kalendarza pracy
  • pracę w bardzo dobrej lokalizacji (okolice Magnolia Park)
  • dostęp do specjalistycznej prasy
  • niezliczoną ilość kolorów 🙂

Wymagamy:

  • podstawowej umiejętności wykonania manicure oraz pedicure kosmetycznego
  • praktycznych umiejętności z zakresu manicure / pedicure hybrydowego
  • praktycznej umiejętności w pracy z żelami (żelowanie płytki i przedłużanie na formie)
  • znajomości zasad dezynfekcji panujących w salonie kosmetycznym
  • podstawowej znajomości wykonywania zdobień

Mile widziane:

  • 1+ doświadczenia w pracy na stanowisku stylistki paznokci
  • praktycznego wykonania co najmniej 3 typów zdobień (french, ombre, wzorki za pomocą rapitografu, zdobienia 3D, One Stroke, efekt syrenki, baby boomer, użycie specjalnych pyłków, wtapianie kryształków, postacie z komiksów)

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres email: kontakt@studiowomen.pl. Przy wysyłaniu zgłoszenia prośba o wysłanie swoich prac.

Kontakt:
mail: kontakt@studiowomen.pl
tel: 601 87 66 91