Salon

Poznaj salon Studio Women

Modne paznokcie na sezon jesień-zima 2018/2019! Jakie trendy oraz kolory w stylizacji paznokci czekają nas w tym sezonie? Jaki jest kolor roku 2018? Odpowiadamy na ➡ naszym blogu ⬅. Jesteśmy na  Booksy!

Więcej ciekawych propozycji znajdziesz w galerii.

 

Witaj w naszym salonie!

Poznaj naszą filozofię oraz standardy które nam przyświecają podczas codziennej pracy.

Czas na relaks!

DSC07116-01-aJesteśmy zdania, iż każdy zabieg powinien przebiegać w jak najbardziej komfortowych warunkach, i takie staramy się zapewnić. Wygodny fotel to podstawa w zapewnieniu ergonomicznej pozycji podczas dłuższych zabiegów. Dla lepszego pobudzenia serwujemy kilka różnych typów kaw. Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę naszych różnych propozycji. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w danej chwili:

  1. Latte macchiato – odkryj trójwarstwową konstrukcję kawy w której na samym dole znajdziesz ciepłe mleko, następnie mocne espresso a na samej górze delikatna mleczną piankę. Ta kawa doskonale nadaje się dla osób które poszukują unikalnej mieszanki smaków mleka i kawy.
  2. Cappuccino – to połączenie espresso z ciepłą mleczną pianką. Wybierz ten typ kawy jeżeli szukasz delikatnego smaku dla całości.
  3. Espresso – jesteś zmęczona i chcesz szybkiego pobudzenia? Ta kawa jest dla ciebie. Jedyne 35 ml gorącej wody przepuszczonej przez świeżo zmieloną kawę pod ogromnym ciśnieniem.
  4. Ristretto – to skondensowane espresso z minimalną ilością wody (około 15 ml). Poczuj czysty aromat kawy.
  5. Lungo – jeżeli lubisz czarną kawę to jest twój typ. Około 90 ml gorącej wody zaparzonej pod dużym ciśnieniem, wbrew pozorom zawiera więcej kofeiny niż espresso.

Każdy typ kawy dostępny jest w różnych odcieniach intensywności (słaba lub mocna) lub z dodatkiem nuty wanilii.

Jeżeli nie jesteś amatorem kawy, polecamy naturalną, butelkowaną wodę w szklanym opakowaniu. Całość dopełni słodki poczęstunek.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

2016-08-9--14-46-36Wierzymy, że wygląd salonu jest odbiciem duszy jego właściciela. Tak jest i w przypadku salonu Studio Women. Każda stylizacja wykonana jest z największą starannością przy użyciu najlepszych i sprawdzonych produktów (lakiery Semilac oraz Indigo) które zapewnią jak najdłuższą trwałość. Szczególną uwagę przykładamy do całego, wieloetapowego procesu sterylizacji narzędzi tak aby zapewnić maximum bezpieczeństwa. Używamy profesjonalnego sprzętu takiego jak: (i) lampa LED do utwardzania lakierów oraz żelów (o wiele szybsze oraz trwalsze utwardzanie niż lampy UV), (ii) markowej frezarki o odpowiednio dużej mocy (szybkie ściąganie hybrydy i żelu) oraz (iii) pochłaniacza pyłów, który gwarantuje komfortowe frezowanie oraz piłowanie pilnikami.

Wygoda

SKODA 16 T 3017Znajdujemy się zaledwie kilka przystanków od centrum Wrocławia, co zapewni każdemu bardzo dogodny dojazd. Studio Women zlokalizowane jest na ulicy Niedźwiedziej 41 – jest to boczna ulica głównej arterii Wrocławia, ulicy Legnickiej na wysokości Centrum Handlowego Magnolia. Sprawdź jak do nas dojechać komunikacją miejską (dojeżdża do nas 6 różnych tramwajów oraz aż 9 autobusów) na portalu jakdojadę.pl – wpisz tylko skąd chcesz dojechać. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Serdecznie zapraszamy – Studio Women 604 708 353

2016-08-9--17-03-59