Wzorki na paznokcie – Step by step: Papa Smerf (VIDEO)

wzorki na paznokcie

Witajcie! Oddajemy w Wasze ręce (i Wasze oczy 😀 ) pierwszy odcinek z serii Step by Step (w skrócie SBS) w których pokażemy jak powstają w naszym studio wzorki na paznokcie – zobacz na filmie jak w ciągu 1 minuty (sic!) powstaje całe zdobienie. Na początek zaczynamy serią: ZNANE POSTACIE Z BAJEK.

Wzorki na paznokcie – co jest potrzebne?

Do wykonania takiego zdobienia będziemy potrzebować:

  1. Biały lakier hybrydowy
  2. Niebieski lakier hybrydowy
  3. Czerwony lakier hybrydowy
  4. Żel Indigo Sugar Effect
  5. Indigo Paint Black Gel – czarny żel przeznaczony do Nail Art
  6. Specjalny pędzelek do wykonywania zdobień

Papa Smerf w praktyce

W pierwszej kolejności malujemy paznokieć na kolor biały. Po utwardzeniu w lampie LED, w odpowiedniej kolejności nakładamy poszczególne warstwy – zobacz zdjęcie tytułowe. UWAGA: nie zapomnij co jakiś czas utwardzić każdej warstwy w lampie. Zobaczcie filmik poniżej, aby w ekspresowym tempie prześledzić całość wykonanego zdobienia. Dajcie znać w komentarzu (tutaj lub na FB) jaką inną postać z bajek chcielibyście obejrzeć w następnym filmiku. Cała praca została wykonana przez stylistkę Studio Women – Paulinę. Uprzedzając pytania:

  • Paulina na swoich paznokciach wykonany ma tzw efekt Cat Eye
  • podczas pracy z klientką manicure wykonujemy w rękawiczkach

Jeżeli jesteś zainteresowana wykonaniem stylizacji w Studio Women, zadzwoń i umów się na wizytę już dziś – tel. 604 708 353

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje paznokci żelowych w Galerii (gdzie zobaczysz inne wzorki na paznokcie) oraz zapoznaj się z cennikiem zabiegów oraz aktualnymi ofertami w naszym salonie.

Rejestracja online – zapisz się samemu na wizytę

To jest proste! Przy konkretnym zabiegu w naszym cenniku, znajdziesz ikonkę kalendarza (). Kliknij, a zostaniesz przeniesiona do systemu rezerwacji, gdzie wybierzesz odpowiedni dla Ciebie termin wizyty. Nie masz swojego konta w systemie rezerwacji? Nie szkodzi, system poprowadzi Cię w odpowiedni sposób tak aby najpierw założyć konto (polecamy rejestrację za pomocą Facebook`a, dzięki temu nie zapomnisz hasła) a następnie zarezerwować wizytę. Jeżeli używasz  Booksy zapiszesz się jeszcze szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.